برای تماشای لوگوهای ارسال شده و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید
گرافجو فراخوان فراخوان تصویرگری پرندگان ایرانی (مهلت:92/7/6)

فراخوان تصویرگری پرندگان ایرانی (مهلت:92/7/6)

امتیاز کاربر: / 0
بدخوب فراخوان/ تصویرگری پرندگان ایرانی


ششم مهرماه آخرین مهلت شرکت در فراخوان تصویرگران محیط زیست
علاقه مندان برای مشارکت در تصویرسازی پرندگان ایرانی تا ششم مهرماه فرصت دارند نمونه آثار خود را به دبیرخانه ارائه کنند.
به گزارش روابط عمومی گروه هنرى پیله بهشت، آخرین مهلت ارسال نمونه اثر به دبیرخانه تصویرگران محیط زیست ششم مهرماه اعلام شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند نمونه آثار خود را تا پایان زمان اداری روز یاد شده به دبیرخانه این رویداد ارائه کنند .
گروه هنرى پیله بهشت با انتشار فراخوان از تصویرگران دوستدار محیط زیست دعوت به عمل می‌آورد تا در نخستین پیوند هنر و محیط زیست با محوریت تصویرسازی پرندگان مشارکت کنند.
هدف از برگزاری این رویداد فرهنگی هنرى، تقویت جایگاه طبیعت در عرصه هنر، پیوند هنر و طبیعت از دریچه‌ای جدید و ثبت گونه های مختلف پرندگان توسط هنرمندان اعلام شده است.
انتخاب ۲۰ هنرمندتصویرگر را فاطمه رادپور، مهکامه شعبانی وکیانوش غریب پور بر عهده دارند.
۲۰ هنرمند منتخب با حضور در یک منطقه حفاظت شده، نسبت به تصویرسازی پرندگان آن منطقه اقدام نموده و آثار خود را خلق خواهند کرد که آثار خلق شده در خانه هنرمندان ایران به معرض نمایش گذاشته می‌شود.
لازم به ذکر است به منظور آشنایی هنرمندان انتخاب شده، یک دوره کارگاه تئوری و عملی پرنده نگری به صورت رایگان در نظر گرفته شده است.
متقاضيان علاقه‌مند تا ششم مهر ماه فرصت دارند چهار قطعه از نمونه آثار خود را به منظور بررسی از طریق ایمیل به آدرس این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید ارسال نمایند.
این رویداد توسط گروه هنرى پيله بهشت و با حمایت انجمن فرهنگى هنرى تصویرگران، خانه هنرمندان ایران، شهرداری تهران و سازمان آگهی‌های روزنامه ایران برگزار می‌شود.
برای دریافت اطلاعات بیشتر وب سایت به آدرس www.cpart.ir راه‌اندازی شده و قابل دسترسی است.

 

 

 

 

 
پنجره ای بسوی
گـزیـده مطـالـب