برای تماشای لوگوهای ارسال شده و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

هو المصور

به یاری حق تعالی وب سایت آموزشی و پژوهشی گرافجو در جهت ارائه مطالب و تصاویر تخصصی در شاخه های مختلف گرافیک، با همکاری اساتید و دانشجویان این رشته راه اندازی گردیده است.

تمامی مراحل طراحی ساختار و محتوای این وب سایت با در نظر گرفتن احتیاجات کاری و نظرات دریافتی از سوی هنرجویان و اساتید این رشته از سراسر کشور و همکاری و کوشش خود این عزیزان در حال تکمیل است که در همین جا از همگی این دوستان سپاسگزاریم.

این وب سایت متعلق به تمام دانشجویان، اساتید و طراحان گرافیک در سراسر کشور ایران بوده و وابسته به هیچ گروهی نمی باشد.

تمامی هزینه ها بصورت شخصی پرداخت و با نظارت چند تن از اساتید دانشگاه و عضو رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران به خدمت رسانی به علاقه مندان می پردازد.

با امید به اینکه بتوانیم بستر تخصصی و کاربردی خوبی را فراهم نموده و در حد امکان اطلاعات و منابع مورد نیاز شما طراحان گرافیک را در کنار دیگر سایت های مفید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. انشاء ا...

ضمنا تمامی کاربران می توانند با ارسال ایمیل به آدرس این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید نظرات و یا سئوالات خود را پیرامون محتویات وب سایت مطرح و مطالب مفید خود را جهت نمایش در سایت ارسال نمایند.

یقیناً این همکاری موجب پربار تر شدن این پایگاه اینترنتی می گردد.

ارتباط با ما

 
پنجره ای بسوی
گـزیـده مطـالـب